Kategorie

Barvy, vzory, kombinace látek v reálném prostředí i světle

Ověřte si své nápady nanečisto – vzorky hedvábí, kašmíru,vlny, bavlny, viskózy vám zašleme zdarma podle vašeho výběru.

Věříme, že i dámské krejčové nebo bytoví designeři ocení možnost prohlédnout si vybírané látky ve skutečném prostředí. Fotografie vzorníků látek se snažíme předkládat v nejlepším možném rozlišení, navíc vám však dáváme i možnost vyzkoušet si látky přímo. Můžete porovnávat změny odstínů podle různého nasvícení, sladění kombinací barev, rozdílných materiálů, mačkavost, pružnost, strukturu povrchu. Nemusíte objednávat vysoce kvalitní látky jen podle obrázku.Zdarma si vyzkoušejte, zda je zvolená látka ideální pro váš účel.

Nebojte se experimentovat

Se vzorníkem látek si můžete dovolit i velké experimenty. Nebojte se vyzkoušet novou kombinaci, netradiční spojení různých materiálů nebo vzorů. Rádi vám zašleme zvolené vzorky látek. Hledejte, zkoušejte, kombinujte, objevujte!

Soukromé osoby

Podpoříme vaši kreativitu. Dáme vám prostor pro hledání nových kombinací. Zdarma vám zašleme vzorky až deseti druhů látek.

Rádi vás podpoříme v krásném koníčku. Tvořte a šijte pro radost, pro sebe i pro své blízké. Zašleme vám zdarma až deset vzorků látek přesně podle vaší objednávky. Realizujte své sny, vyzkoušejte si zajímavé barvy, styly i typy materiálů nanečisto. Ověřte si, jak se vám bude s vybranými materiály pracovat a jaké jsou na dotek ještě před tím, než si objednáte kompletní množství. Vyhrazujeme si právo zaslání vzorků zdarma pozastavit, pokud požadavek neodpovídá běžným potřebám zákazníka nebo přesahuje naše kapacitní možnosti.

Profesionální dílny

Staneme se vašimi partnery, podpoříme vás ve vaší kreativní činnosti. Dáme vám volné ruce ve zkoušení nových barev a typů materiálů, pomůžeme vám najít nové styly a oslovit nové klienty.

 

Pokud nás oslovíte z pozice profesionální dílny, rádi se staneme vašim stálým partnerem. Připravíme pro vás širokou paletu barev i vzorů. Přiveďte do svých salonů nové zákazníky, oživte vaše modely novými látkami a strukturami. Podle IČ k ověření vaší živnosti pro vás připravíme jedinečnou nabídku na míru zdarma. Budeme s vámi spolupracovat a připravovat novinky na míru vašemu stylu. Najdeme s vámi originální řešení.